Zahrádkáři z Libeňského ostrova sobě ... ale i jiným
Záhlaví.jpg

Letošní  Dětský den začal jako obyvkle ve 14.00 hodin. Od rána jsme se báli špatného počasí, ale to se nakonec umoudřilo a dokonce na nás zasvítilo i sluníčko. Pořadatelé byli sice dost zaskočeni velmi malou účastí dětí i dospělých, ale i to jsme překonali a akci si užili.

Děti soutěžily v 10-ti disciplínách. Běhaly na opičí dráze, přelévaly vodu z kbelíků, skákaly v pytlích apod.

Když skončily soutěže pro děti tak se do soutěžení s velkým nasazením pustili i dospěláci.  Po dvojicích zdolávali hlemýždím tempem překážkovou dráhu, kde někteří použili až přímo akrobatické prvky. Jen se sklouznutím na skluzavce měli téměř všichni trochu problém. Což ostatně chápu, neboť já sama bych s korytem skluzavky napresovaným na zadní části chodila tak dlouho, dokud by mě nevyprostili hasiči J. Následně většina dospělých naskákala do řeky, kde předvedli několik kousků, za které by se nemusely stydět ani Akvabely.

Pak se rozdali dětem medaile a drobné dárečky a začala volná zábava.  A tím nastal čas pro Romana a Tomáše ( viz. foto) ,  kteří předvedli sestavu ( čáp,slepička a slimák), kterou nastudovali podle předlohy Karla Nešpora – primáře Psychiatrické Léčebny Bohnice. Všichni diváci byli výkonem naprosto uneseni a chlapci sklidili obrovský potlesk.

Pilo se a tančilo do pozdních nočních a brzkých ranních hodin. 

 A všichni už se těšíme na zářijové  posvícení .

 

V.B.

*************************
*************************
V sobotu
20.6.2020
od 10:00
se koná
BRIGÁDA
pro I.díl
*************************
*************************
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one